منوی دسته بندی
تماس با ما

زنجیر چرخ – فروش زنجیر چرخ

زنجیر چرخ  خودرو:

زنجیر چرخ معمولی
زنجیر چرخ معمولی

زنجیرچرخ، زنجیری است که به دور تایر اتومبیل ها(دور چرخ خودرو) بسته می‌شود تا از لیز خوردن آنها بر روی سطح  برفی و یخ جلوگیری کند. زنجیر چرخ در زمستان برفی و در هنگام یخ زدگی جاده ها و خیابان ها، یکی از وسایل ضروری می باشد  که بایستی به هنگام بارش برف روی لاستیک های عقب خودرو سوار کنند تا از لیز خوردن چرخ‌ها یا به اصطلاح  بکسوات جلوگیری کنند. لازم به ذکر است که در هنگام یخ‌بندان و درجه حرارت زیر صفر درجه، زنجیرچرخها آنچنان که باید تاثیر نخواهد داشت و رانندگان باید با احتیاط  بیشتر و با سرعت پایین رانندگی کنند. در واقع زنجیر چرخ برای خودرو همان کاری را می‌کند که یخ‌ شکن‌ها برای پیادگان می‌کنند.

زنجیرها به صورت جفتی به چرخ هایی که اتومبیل را به حرکت در می‌آورند بسته می‌شوند تا در شرایط نامساعد یخ، برف یا گل در جاده خودرو حرکت کند.

در تعداد زیادی از خودروهای سواری که محور جلو هستند زنجیر چرخ به چرخهای جلو بسته می‌شود. در خودروهای محور عقب ، زنجیر چرخ به تایر‌های عقب بسته می‌شود.

 

در خودروهای گرانش چهار چرخ معمولاً یک جفت زنجیر به چرخ‌های عقب بسته می‌شود. اما برای داشتن فرمان بهتر یا ترمز گرفتن بهتر گاهی زنجیرها را به چرخهای جلو نیز می‌بندند.

امروزه انواع متنوع و نسل جدیدی از زنجیرهای چرخ به بازار معرفی شده اند که از نظر نوع  آرایش بافت، کیفیت و جنس متفاوت می باشند. از جمله زنجیر چرخ نانو پلیمری ژله ای ، زنجیر چرخ پارچه ای نانو از این دست می باشد.

در تصاویر زیر برخی از انواع زنجیرچرخهای موجود بازار را مشاهده می کنید.

انواع زنجیر تایر

زنجیر چرخ پارچه ای
زنجیر چرخ پارچه ای

زنجیر چرخ مایع (Liquid Snow Chain) :

یکی از انواع جدید زنجیر چرخ، زنجیر چرخ مایع می باشد. استفاده از پلیمر مایع که به هنگام تماس با آب سخت می شود و در هنگامی که روی تایر ریخته می شود باعث ایجاد اصطکاک و نیروی کشش بیشتر در شرایط برفی و یخ زدگی می شود. البته  پس از قرار گرفتن بر روی آسفالت خشک ، دوباره خشک و پودر می شود و لازم به ذکر است که از نظر محیط زیست نیز مشکلی ندارد.

زنجیر چرخ مایع
زنجیر چرخ مایع

زنجیر چرخ کمربندی فلزی:

از مزایای این نوع زنجیرچرخ می توان به : نصب راحت و بسیار سریع در زمان 3 دقیقه ،  دوام و کیفیت عالی و قیمت مناسب آن اشاره کرد. ( پیشنهاد ویژه)

ارسال این زنجیرچرخ به تمام نقاط تهران و حومه

زنجیر-چرخ-کمربندی-فلزی
زنجیر-چرخ-کمربندی-فلزی
زنجیر چرخ کمربندی فلزی
زنجیر چرخ کمربندی فلزی
شیشه اتوموبیل عبدالهی وب‌سایت

‫3 نظر

 • درود برشما وب سایت خیلی خوبییی بود
  ممنون از اشتراک گذاریتون
  موفق و پیروز باشید دوست عزیز

 • مشاوره فروش گفت:

  وب سایت خیلی خوب

 • این که خیلی عالیه
  حتما میگیرم

 • دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *