ارسال شیشه اتومبیل به شهرستان

ارسال شیشه اتومبیل

ارسال شیشه خودرو به تمام نقاط کشورعزیزمان، از دیگر خدمات شیشه اتومبیل عبدالهی می باشد. برخی شیشه های اتومبیل در سایر شهرستان ها و استان ها دور و یا نزدیک به سادگی یافت نمی شود و یا اصلا موجود نیست.

ارسال شیشه اتومبیل
ارسال شیشه اتومبیل

لذا ما مفتخریم، برای رفاه حال عزیزان، سرویس مطمئنی برای ارسال جنس به شهرستانها به راه بیاندازیم.

شیشه سانروف ام وی ام X33
شیشه سانروف ام وی ام X33

اگر شیشه خودروی شما مشتری محترم به دلایلی شکسته است و قادر به تهیه آن در شهر خود نیستید و از مرکز استان نیز قادر به تهیه این جنس نیستید ، ناامید نباشید. لازم است با شماره هایی که در ادامه اعلام خواهیم کرد تماس بگیرید تا نسبت به قیمت ها و چگونگی ارسال مشاوره لازم را کسب بفرمایید.

قبل از تماس با ما و درخواست و ارسال شیشه اتومبیل ، مطالب زیر را بخوبی مطالعه نمائید که موجب ضرر شما نشود .

شیشه اتومبیل عبدالهی قادر به ارسال تمامی شیشه های خودروی شما می باشد ولی باید به این نکته توجه بفرمایید که شیشه جلو خودروی شما لمینت است و در اثر ضربه و اتفاقات احتمالی در مسیر، احتمال ترک خوردگی را دارد.

ارسال شیشه اتومبیل

شیشه روستونی ولستر
شیشه روستونی ولستر

شیشه های درب خودرو، شیشه لچکی، شیشه روستونی ، شیشه عقب و شیشه سانروف نشکن و سکوریت می باشند. بنابراین مشکل خاصی برای ارسال وجود ندارد ولی همانطور که قبلا هم اشاره کردیم، شیشه جلو وضعیت متفاوتی دارد.

البته مرکز ما، ارسال شیشه جلو خودرو به شهرستان، با بسته بندی صحیح و اصولی، را نیز دارد ولی مشتریان عزیز باید توجه داشته باشند که نحوه ی حمل شیشه جلو بسیار مهم است و کوچکترین بی احتیاطی توسط شخص ناشی منجر به ترک شیشه خواهد شد.

در ضمن، ارسال شیشه تا محل انبارارسال کالا ، بصورت صحیح، به عهده ی پرسنل مجرب شیشه اتومبیل می باشد، ولی اتفاقات مسیر تا مقصد قابل پیش بینی نخواهد بود.

ارسال شیشه اتومبیل، شیشه آینه و محصولات دیگر ما، تنها بصورت تکی انجام می شود و ارسال عمده به شهرستان در حال حاضر در برنامه ی ما قرار ندارد.

ارسال شیشه آینه بغل

شیشه آینه تیگو 5 اصلی
شیشه آینه تیگو 5 اصلی

ارسال شیشه اتومبیل به چند صورت امکان پذیر است: الف ) ارسال با اتوبوسهای بین شهری ب ) ارسال با پست پیشتاز    ج ) ارسال با هواپیما 

  که هر کدام به درخواست مشتری قابل ارسال است .

شیشه ماشین درخواستی مشتریان عزیز، قبل از ارسال، بصورت کاملا اصولی بسته بندی و فوم گذاری خواهد شد تا در حین حمل و نقل با مشکلی مواجه نباشد. هزینه بسته بندی و ایاب ذهاب تا ترمینال و یا انبار ارسال کالا ،در شهر تهران، به عهده شیشه اتومبیل عبدالهی خواهد بود .

لازم به ذکر است که ، شیشه اتومبیل به هیچ عنوان از طرف اتوبوسرانی و پستخانه و نیز شیشه اتومبیل عبدالهی مورد بیمه قرار نمی گیرد ، به این معنی که در صورتی که شیشه و جنس شما در مسیر شهرستان (بطور مثال توسط اتوبوس) دچار آسیب شود ، تنها خریدار مسئول خواهد بود.

ارسال چسب سنسور باران به شهرستان

چسب سنسور باران
چسب سنسور باران

البته باز هم به این نکته اشاره میکنیم که با توجه به تجربه بالا در زمینه ارسال کالا، بسته بندی کاملا اصولی و با کمترین ریسک در ارسال انجام خواهد شد.

برای سفارش و یا مشاوره خرید می توانید با شماره های ثابت 77196143 و 77090652 در تهران تماس بگیرید و یا به شماره ی 09123236211 پیامک دهید. از طریق واتساپ نیز می توانید سفارش خود را ارسال بفرمایید.

شیشه اتومبیل عبدالهی بصورت 24 ساعته و حتی روزهای تعطیل در خدمت شما عزیزان خواهد بود.

Comments are closed.