آینه بغل – قیمت آینه بغل

اینه بغل اتومبیل

آینه بغل – یکی از قطعات بسیار مهم هر خودرویی ، آینه اتومبیل می باشد که باعث دید بهتر راننده و در نتیجه افزایش امنیت سرنشینان خودرو می شود. آینه بغل اتومبیل یا اینه جانبی خودرو در سمت چپ و راست و بیرون خودرو و اینه وسط اتومبیل در داخل کابین خودرو و معمولا بالا و وسط شیشه جلو اتومبیل طوری نصب می شود که دید کامل به راننده بدهد. این قطعه از نظر ظاهر فیزیکی و ابعاد ، رنگ و حتی امکانات، از خودرویی به خودروی دیگر کاملا متفاوت می باشد و یکی از قطعاتی از بدنه خودرو محسوب می شود که تاثیر زیادی در زیبایی خودرو دارد.. بطور مثال، برخی اینه های جانبی خودرو راهنما دار می باشند و برخی ساده. برخی شیشه آینه گرمکن دار و برخی بدون گرمکن . برخی اینه های جانبی تاشو برقی می باشند و برخی ثابت و یا دستی. بنابراین تنوع اینه جانبی خودرو بسیار زیاد می باشد.

آینه بغل
آینه بغل خودرو

شیشه اتومبیل

اینه جانبی خودرو از آن دسته قطعات اتومبیل می باشد که بشدت در معرض ضربه و آسیب جدی می باشد. بطور مثال ، در صورت رعایت نکردن فاصله مناسب با خودروی دیگر و برخورد این قطعه با خودرو جانبی و یا برخورد با موتورسیکلت یا دیوار پارکینگ، اینه بغل اتومبیل شما قطعا دچار آسیب جدی خواهد شد. شکستگی اینه جانبی خودرو یکی از شایعترین مشکلات رانندگان و صاحبان خودرو می باشد.

در تصاویر زیر ، با ظاهر برخی آینه های خودرو بیشتر آشنا می شوید.

شیشه اتومبیل

یکی دیگر از خدماتی که شیشه اتومبیل عبدالهی در اختیار مشتریان عزیز قرار میدهد، تهیه و نصب اینه اتومبیل می باشد. با توجه به تنوع بالای اتومبیل ها و در نتیجه تنوع بالا ، سعی بر این است که اینه اکثر مدل های اتومبیل، در سبد کالایی شیشه اتومبیل عبدالهی قرار گیرد. البته تهیه این قطعه برای برخی از اتومبیل های وارداتی و با توجه به تحریم های علیه ایران ، بسیار مشکل و البته گران تمام می شود.

2 Comments

  1. سلام.ممنون .خیلی خوب بود.از دست اندرکاران وبسایت به این خوبی
    سپاسگزارم

  2. متشکرم از محتوای عالیتون

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *