• شیشه اتومبیل عبدالهی

شیشه اتومبیل عبدالهی

شیشه اتومبیل عبدالهی

شیشه اتومبیل عبدالهی

مرکز پخش شیشه اتومبیل عبدالهی، زیر نظر آقای حسن عبدالهی، با داشتن پرسنلی با تجربه و متعهد، با بیش از ۲۰ سال سابقه درخشان در امر فروش ونصب انواع شیشه های اتومبیل داخلی و خارجی، با نازلترین قیمت و بالاترین کیفیت ممکن، در منطقه تهرانپارس واقع در خیابان دردشت تاسیس گردیده است.

همت و اراده ی موسس این مرکز، موجب گردید تا در این مدت زمان با ارائه محصولاتی مرغوب و سرویس دهی مناسب همراه باضمانت همگام با توزیع کنندگان مطرح شیشه اتومبیل حرکت نماید.

در حال حاضر شیشه اتومبیل عبدالهی ، با استفاده از تجهیزات بروز و مناسب بارگیری شیشه اتومبیل و نصب شیشه اتومبیل حتی در محل شما و همچنین با داشتن پرسنلی مجرب و آموزش دیده در امر نصب و بارگیری شیشه اتومبیل و داشتن نمایندگی کارخانجات بزرگ تولید شیشه اتومبیل از جمله شرکت شیشه ایمنی امید اصفهان، شیشه ایمنی آسیا و شیشه بالابر ابری و همچنین توزیع شیشه اتومبیل شرکت های تولید شیشه اتومبیل گیلان، بهنور، ونوس و … و نیز شیشه ایمنی کارگلاس ، شیشه ایمنی بهنور اسپادانا، شیشه ایمنی پارس، شیشه ایمنی کبیر، توان تهیه و توزیع و پخش شیشه هرگونه خودرویی را ،دارد.

 تمام سعی و تلاش ما  بر این است  که رضایت خاطر مشتری تأمین شده و تجربه خوبی از خرید، در ذهن مشتریان عزیز نقش بندد.

لازم به ذکر است که، شیشه اتومبیل عبدالهی ، در روز های تعطیل نیز آماده سرویس دهی به همشهریان گرامی می باشد.

در ضمن، برای رفاه حال مشتریان عزیز ،

نصب شیشه اتومبیل ، ترمیم شیشه جلو اتومبیل و نیز دودی کردن شیشه اتومبیل

در محل پذیرفته می شود.

 

 • 021-77196143
  021-77196143
 • Huge-IT Slider
  Huge-IT Slider
  The slider allows having unlimited amount of images with their titles and descriptions. The slider uses autogenerated shortcodes making it easier for the users to add it to the custom location.
 • 021-77196143
  021-77196143

 

Comments are closed.