آینه بغل

آینه بغل اتومبیل

یکی از قطعات بسیار مهم هر خودرویی ، آینه اتومبیل می باشد که باعث دید بهتر راننده و در نتیجه افزایش امنیت سرنشینان خودرو می شود. آینه بغل اتومبیل یا آینه جانبی خودرو در سمت چپ و راست و بیرون خودرو و آینه وسط اتومبیل در داخل کابین خودرو و معمولا بالا و وسط شیشه جلو اتومبیل طوری نصب می شود که دید کامل به راننده بدهد. آینه بغل خودرو از نظر ظاهر فیزیکی و ابعاد ، رنگ و حتی امکانات، از خودرویی به خودروی دیگر کاملا متفاوت می باشد و یکی از قطعاتی از بدنه خودرو محسوب می شود که تاثیر زیادی در زیبایی خودرو دارد.. بطور مثال، برخی آینه های جانبی خودرو راهنما دار می باشند و برخی ساده. برخی شیشه آینه گرمکن دار و برخی بدون گرمکن . برخی آینه های جانبی تاشو برقی می باشند و برخی ثابت و یا دستی. بنابراین تنوع آینه جانبی خودرو بسیار زیاد می باشد.

آینه بغل
آینه بغل خودرو

شیشه اتومبیل

آینه جانبی خودرو از آن دسته قطعات اتومبیل می باشد که بشدت در معرض ضربه و آسیب جدی می باشد. بطور مثال ، در صورت رعایت نکردن فاصله مناسب با خودروی دیگر و برخورد با آینه جانبی خودرو جانبی و یا برخورد با موتورسیکلت یا دیوار پارکینگ، آینه بغل اتومبیل شما قطعا دچار آسیب جدی خواهد شد. شکستگی آینه جانبی خودرو یکی از شایعترین مشکلات رانندگان و صاحبان خودرو می باشد.

در تصاویر زیر ، با ظاهر برخی آینه های خودرو بیشتر آشنا می شوید.

شیشه اتومبیل

یکی دیگر از خدماتی که شیشه اتومبیل عبدالهی در اختیار مشتریان عزیز قرار میدهد، تهیه و نصب آینه بغل اتومبیل می باشد. با توجه به تنوع بالای اتومبیل ها و در نتیجه تنوع بالای آینه بغل خودرو، سعی بر این است که آینه های جانبی اکثر مدل های اتومبیل، در سبد کالایی شیشه اتومبیل عبدالهی قرار گیرد. البته تهیه آینه بغل برای برخی از اتومبیل های وارداتی و با توجه به تحریم های علیه ایران ، بسیار مشکل و البته گران تمام می شود.

One Comment

  1. سلام.ممنون .خیلی خوب بود.از دست اندرکاران وبسایت به این خوبی
    سپاسگزارم

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *