• شیشه اتومبیل عبدالهی

مقایسه درصد شیشه دودی اتومبیل + ویدئو

مقایسه درصد شیشه دودی اتومبیل

مقایسه درصدهای مختلف شیشه دودی اتومبیل :

همانطور که قبلا نیز اشاره شد، تفاوت اساسی شیشه‌های با برچسب دودی، با شیشه‌های بی‌ رنگ در جذب اشعه فرابنفش و خاصیت آنتی یو وی این برچسب ها می باشد. بنابراین با جلوگیری از تابش اشعه های مضر به داخل خودرو، می‌توان طول عمر بخش‌های داخلی را افزایش داد. ضد خش بودن یکی دیگر از وی‍ژگی‌های برچسب دودی می باشد.

یکی از مسائلی که مورد سوال مشتریان عزیز می باشد، در مورد درصدهای مختلف برچسب های دودی می باشد. البته در کشور ما بحث جریمه پلیس راهنمایی رانندگی نیز مطرح می باشد که بطور کلی می توان گفت که، انتخاب درصد مناسب برچسب های دودی باید به نحوی باشد که ، از بیرون خودرو داخل خودرو قابل مشاهده باشد لذا اگر از برچسب های دودی خیلی تیره استفاده شود حتما با جریمه پلیس مواجه خواهید شد.

در ویدئو زیر ۶ رنج مختلف از درصدهای شیشه اتومبیل ( یعنی درصدهای ۷۰، ۵۰، ۳۵، ۳۰، ۱۵ و ۵ درصد) روی درب راست و چپ اتومبیل با یکدیگر مقایسه شده اند تا بینندگان عزیز دید مناسبی نسبت به درصدهای مختلف شیشه دودی( از نظر تاریکی و رنگ شیشه) ، داشته باشند. لازم به ذکر است که ظاهر شیشه های درب از داخل اتاق اتومبیل فیلمبرداری شده است ومطمئنا ظاهر شیشه از بیرون متفاوت خواهد بود و جلوه ی زیباتری به خودرو می دهد.

شیشه اتومبیل عبدالهی در زمینه دودی کردن شیشه انواع اتومبیل (با ضمانت) در خدمت شما مشتریان عزیز می باشد.

پیشنهاد ما ، برچسب های دودی یوروفیکس تایوان می باشد که ازکیفیت مطلوبی برخوردارند.

برای اطلاعات بیشتر اینجا کلیک کنید…

car window tinting film

درصد شیشه دودی ماشین

 


مقایسه درصد شیشه دودی اتومبیل

 

امتیاز دهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *